MOT - mlékárna Otinoves

AktualityAktuality

Česká chuťovka

Oblíbený sýr NIVA extra se může pochlubit oceněním Česká chuťovka 2016

Výrobek roku 2016

Přírodní plísňový sýr Niva získal ocenění Mlékárenský výrobek roku 2016 v kategorii sýry zrající aromatické. Toto ocenění uděluje Ministerstvo zemědělství a Českomoravský svaz mlékárenský. Vyhlášení výrobků proběhlo dne 24.5.2016 při příležitosti oslav Světového dne mléka v Kutné Hoře.

Spolupracujeme s profesionály

Mlékárna Otinoves s.r.o. uzavřela Smlouvu o spolupráci s Českou pojišťovnou, která je jejím významným partnerem v oblasti firemního pojištění.

Dárek, který potěší

Zakupte v naší prodejně dárkový poukaz v hodnotě 500 nebo 1000 Kč a nechejte na obdarovaném, ať si zvolí, co si u nás v této hodnotě vybere a kdy si svůj dárek vyzvedne.

Prodej sudů a kanystrů

Mlékárna Otinoves nabízí k prodeji plastové kanystry a sudy od chemikálií, 25 l kanystr za 60 Kč, 225 l sud za 250 Kč. Bližší informace získáte v podnikové prodejně nebo na telefonu 582 395 033.

NIVA v košer kvalitě

Nově nabízíme sýr Niva extra také v košer kvalitě. Výroba KOSHER šarže probíhá pod dozorem Vrchního zemského a pražského rabinátu, za spolupráce Židovské obce Olomouc. V případě zájmu o sýr Niva v této kvalitě kontaktujte naše obchodní oddělení.

Čerstvé mléko

Od února si můžete v naší podnikové prodejny koupit plnotučné selské mléko. Mléko je čerstvé, pasterizované a pochází z veterinárně kontrolovaných zdrojů z chráněné přírodní oblasti Moravského krasu a Drahanské vrchoviny.

Přírodní syrovátka

Do naší nabídky jsme nově zařadili sladkou syrovátku z výroby tvarohu, vhodnou jak pro pití, tak pro vnější použití. Syrovátku si můžet zakoupit v naší podnikové prodejně.

V říjnu 2012 Mlékárna Otinoves opět prezentovala své výrobky na Brněnském biojarmarku pořádaném ekologickým institutem Veronica. Sýr NIVA extra splňuje kritéria pro označení Regionální potravina Olomouckého kraje a Regionální výrobek Moravského krasu.

Veletrh Salima 2012

Mlékárna Otinoves představila novou řadu obalů na potravinářském veletrhu Salima 2012 v rámci expozic Potravinářské a Agrární komory.

Český výrobek

V červnu 2011 byla Mlékárna Otinoves mezi první­mi patnácti výrobci, kteří­ zí­skali pro své produkty označení­ Český výrobek - garantováno Potravinářskou komorou ČR.


MOT - Mlékárna Otinoves © 2011 powered by WebEffect.cz